STACJA KONTROLI POJAZDÓW, ŁÓDŹ, UL. ŁUCJI 1/3, tel. 42 655 50 85

ŁÓDŹ, UL. ŁUCJI 1/3, tel. 42 658 86 69, 500 101 981

ŁÓDŹ, AL. WŁÓKNIARZY 182, tel. 42 633 05 45, 502 857 756

 

Wykonujemy pełny zakres przeglądów okresowych samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. Oferujemy przeglądy rejestracyjne pojazdów zasilanych gazem, sprowadzonych zza granicy i taksówek. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, szybką obsługę oraz rzetelny wynik badań. 

wymiana opon łódź

Krótkie terminy realizacji, szybka i profesjonalna obsługa. Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym centrum. Oferujemy usługi wulkanizacyjne, komputerowe wyważanie kół, prostowanie felg aluminiowych i stalowych. W sprzedaży mamy szeroki asortyment opon nowych i używanych dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Niewłaściwa geometria kół powoduje nierównomierne zużycie opon i jest niebezpieczna dla jazdy. Zalecamy regularną kontrolę geometrii i zbieżności kół. Korzystamy z najnowszych urządzeń, które zapewniają najwyższą precyzję ustawienia kątów zawieszenia kół.

Ubytek czynnika chłodniczego o połowę powoduje zmniejszenie wydajności klimatyzacji o nawet 75%. Skorzystaj z naszych usług serwisu klimatyzacji i ciesz się wysoką wydajnością i czystym powietrzem. Oferujemy profesjonalne napełnianie, przegląd i odgrzybianie klimatyzacji.

Poszukujesz profesjonalnych usług mechaniki pojazdowej, fachowego doradztwa i szybkiej naprawy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W naszej ofercie znajdziesz usługi naprawy i diagnostyki samochodów osobowych i dostawczych.

Doświadczeni profesjonaliści tworzący nasz zespół są gotowi wykonać dla Ciebie praktycznie każdą usługę: od diagnostyki komputerowej, przez wymianę płynów, aż do naprawy silnika.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę ubezpieczeń, nie tylko dla swojego samochodu. W jednym miejscu ubezpieczysz swój majątek, wykupisz ubezpieczenie na życie i zabezpieczysz swój biznes. Reprezentujemy aż 20 towarzystw ubezpieczeniowych, co daje Ci gwarancję najkorzystniejszej oferty.

Copyright 2015 Gumex ®   New design by - JNS Sp. z o.o.