STACJA KONTROLI POJAZDÓW, ŁÓDŹ, UL. ŁUCJI 1/3, tel. 42 655 50 85

ŁÓDŹ, UL. ŁUCJI 1/3, tel. 42 658 86 69, 500 101 981

ŁÓDŹ, AL. WŁÓKNIARZY 182, tel. 42 633 05 45, 502 857 756

 

Wymiana opon i prostowanie felg  

Krótkie terminy realizacji, szybka i profesjonalna obsługa. Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym centrum. Oferujemy usługi wulkanizacyjne, komputerowe wyważanie kół, prostowanie felg aluminiowych i stalowych. W sprzedaży mamy szeroki asortyment opon nowych i używanych dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

 

SEZONOWA WYMIANA OPON

Sezonowa wymiana opon to bardzo ważny proces dla Twojego auta. Używanie opon dostosowanych do warunków atmosferycznych zwiększa bezpieczeństwo na drodze oraz gwarantuje ich dłuższą żywotność. W okresie letniej i zimowej zmiany opon oferujemy zwiększoną liczbę specjalistów gotowych wykonać dla Ciebie szybką i profesjonalną wymianę bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach. 

 

KOMPUTEROWE WYWAŻENIE KÓŁ

Prawidłowo wykonane wyważenie kół ma wpływ na żywotność opon, bezpieczeństwo i komfort prowadzenia samochodu. Dodatkowo zapobiega wibracji kierownicy, co w efekcie prowadzi do uszkodzenia układu kierowniczego i zawieszenia. W naszym Centrum wyważanie kół przeprowadzają doświadczeni specjaliści. Korzystamy jedynie  z najnowocześniejszych i najwyższej klasy urządzeń, które zagwarantują Ci profesjonalne wykonanie usługi. 

Wyważanie kół zalecamy przeprowadzać regularnie co ok. 5 tysięcy kilometrów i zawsze podczas sezonowej wymiany kół, po kolizji i wypadku. 

 

wulkanizacja opon montazownica lodz centrum gumex wulkanizacja opon wywazarka lodz centrum gumex

 

OPONY - SPRZEDAŻ

Nasza oferta to opony nowe i używane najlepszych polskich i zagranicznych marek. Posiadamy niezliczoną liczbę modeli i rozmiarów opon w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy również sprzedaż felg stalowych i aluminiowych najwyższej jakości. W każdej chwili służymy fachową poradą przy doborze najlepszych opon i felg dla Twojego samochodu. 

U nas możesz zakupić opony: osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe, rolnicze, przemysłowe.

 

WULKANIZACJA

Kupując maszyny wulkanizacyjne wiedzieliśmy, że nie możemy Cię zawieść. Korzystamy z automatycznej montażownicy oraz wyważarki - wysoce zaawansowanych technologicznie maszyn dla centrów wulkanizacji. Przy wulkanizacji sprawdzamy ogólny stan opon, felg i śrub. 

 

wymiana przechowanie opon lodz centrum gumex

 

POMPOWANIE AZOTEM

Właściwe napompowanie opony ma ogromny wpływ na jej żywotność. Pompowanie azotem to nie tylko oszczędność, ale przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo na drodze. Opony pompowane azotem utrzymują ciśnienie trzykrotnie dłużej, niż przy standardowym pompowaniu. Dodatkowo azot pozytywnie wpływa na felgi - trudniej wchodzi w reakcję z metalem, co powoduje, że felgi są bardziej odporne na rdzę. 

 

Aby zapewnić sobie komfort stabilnego prowadzenia samochodu zaleca się po zmianie opon dokonać kontroli,
a w razie potrzeby regulację geometrii i zbieżności kół. 

Copyright 2015 Gumex ®   New design by - JNS Sp. z o.o.