STACJA KONTROLI POJAZDÓW, ŁÓDŹ, UL. ŁUCJI 1/3, tel. 42 655 50 85

ŁÓDŹ, UL. ŁUCJI 1/3, tel. 42 658 86 69, 500 101 981

ŁÓDŹ, AL. WŁÓKNIARZY 182, tel. 42 633 05 45, 502 857 756

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę ubezpieczeń, nie tylko dla swojego samochodu. W jednym miejscu ubezpieczysz swój majątek, wykupisz ubezpieczenie na życie i zabezpieczysz swój biznes. Reprezentujemy aż 20 towarzystw ubezpieczeniowych, co daje Ci gwarancję najkorzystniejszej oferty.

Poszukujesz profesjonalnych usług mechaniki pojazdowej, fachowego doradztwa i szybkiej naprawy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W naszej ofercie znajdziesz usługi naprawy i diagnostyki samochodów osobowych i dostawczych.

Doświadczeni profesjonaliści tworzący nasz zespół są gotowi wykonać dla Ciebie praktycznie każdą usługę: od diagnostyki komputerowej, przez wymianę płynów, aż do naprawy silnika.

Niewłaściwa geometria kół powoduje nierównomierne zużycie opon i jest niebezpieczna dla jazdy. Zalecamy regularną kontrolę geometrii i zbieżności kół. Korzystamy z najnowszych urządzeń, które zapewniają najwyższą precyzję ustawienia kątów zawieszenia kół.

Wykonujemy pełny zakres przeglądów okresowych samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli. Oferujemy przeglądy rejestracyjne pojazdów zasilanych gazem, sprowadzonych zza granicy i taksówek. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, szybką obsługę oraz rzetelny wynik badań. 

Ubytek czynnika chłodniczego o połowę powoduje zmniejszenie wydajności klimatyzacji o nawet 75%. Skorzystaj z naszych usług serwisu klimatyzacji i ciesz się wysoką wydajnością i czystym powietrzem. Oferujemy profesjonalne napełnianie, przegląd i odgrzybianie klimatyzacji.

wymiana opon łódź

Krótkie terminy realizacji, szybka i profesjonalna obsługa. Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym centrum. Oferujemy usługi wulkanizacyjne, komputerowe wyważanie kół, prostowanie felg aluminiowych i stalowych. W sprzedaży mamy szeroki asortyment opon nowych i używanych dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Copyright 2015 Gumex ®   New design by - JNS Sp. z o.o.